II Carrera Universitat de València- Servei d'Educació Física i Esports
Resultados Definitivos
<< Volver
Clasificación de la categoría "Senior M"
Página 9 de 12, mostrando 100 corredores de un total de 1152
P. cat.
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
251
4074
JORGE ELOY LUZURIAGA
00:22:51
00:21:34
UNIVERSIDAD POLITÉCNICA VALENCIA C.D.
NO
250
8567
RAFAEL GAY RODRIGO
00:22:50
00:22:28
INDEPENDIENTE
NO
249
5517
JAVIER MUÑOZ GARCIA
00:22:50
00:21:36
INDEPENDIENTE
NO
248
8677
GERMAN GARCIA MARTINEZ
00:22:49
00:22:16
INDEPENDIENTE
NO
247
8479
JESUS SANCHEZ PEDREGOSA
00:22:47
00:22:06
UNIVERSIDAD POLITÉCNICA VALENCIA C.D.
NO
246
8334
JOSE VICENTE LAVARA CABANES
00:22:47
00:22:09
ES POSIBLE C.D.
NO
245
8228
JUAN MANUEL MORENO CARRANZA
00:22:47
00:22:19
INDEPENDIENTE
NO
244
6698
FRANCISCO CASTERA BURGADA
00:22:46
00:21:04
INDEPENDIENTE
NO
243
6627
ROBERTO MARES FERRER
00:22:45
00:21:52
INDEPENDIENTE
NO
242
8877
DIONISIO CUBERO DIAZ
00:22:43
00:22:14
INDEPENDIENTE
NO
241
7625
XOSE PABLO VIQUEIRA RAMOS
00:22:43
00:22:27
INDEPENDIENTE
NO
240
6014
MANUEL COLLADO PEREZ
00:22:43
00:22:01
CORRECAMINOS S.D.
NO
239
8570
HECTOR ROMERO JARQUE
00:22:42
00:22:01
INDEPENDIENTE
NO
238
7613
JUAN ANDRES TALAYA SANCHEZ
00:22:41
00:22:22
CLOCKWORK RUNNING
NO
237
7997
BASILIO CANO GARCIA
00:22:38
00:22:22
TRAGALEGUAS.ORG
NO
236
1020
ALESSANDRO MAGLIANO
00:22:37
00:21:45
INDEPENDIENTE
NO
235
7999
MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ
00:22:37
00:22:18
CLOCKWORK RUNNING
NO
234
9278
VICENT GIRBES JUAN
00:22:33
00:21:07
UNIVERSIDAD POLITÉCNICA VALENCIA C.D.
NO
233
8053
JOSE J CAVERO MONTANER
00:22:33
00:22:05
RUN OR DIE
NO
232
9374
ROGE MARTINEZ ALMERICH
00:22:32
00:21:17
INDEPENDIENTE
NO
231
8098
SALVADOR ALONSO TORTAJADA
00:22:32
00:22:12
CLOCKWORK RUNNING
NO
230
8820
ALEJANDRO NIETO DE TADEO
00:22:31
00:21:39
CLOCKWORK RUNNING
NO
229
8413
EDUARDO NARANJO ANULA
00:22:31
00:22:05
INDEPENDIENTE
NO
228
7656
JAVIER SANCHEZ MIR
00:22:29
00:22:11
INDEPENDIENTE
NO
227
4718
ALFREDO LIDON LOPEZ
00:22:28
00:21:18
INDEPENDIENTE
NO
226
4238
JESUS OLMEDA CARRASCO
00:22:28
00:21:36
INDEPENDIENTE
NO
225
4862
JOSE VILLENA LONCAN
00:22:27
00:21:45
C.A. SAN BLAS ELCHE DE LA SIERRA
NO
224
8819
LLOREN MARTI MARTI
00:22:26
00:21:51
CLOCKWORK RUNNING
NO
223
8246
DAVID GONZALEZ RUIZ
00:22:26
00:21:44
CORRECAMINOS S.D.
NO
222
4228
JUAN MANUEL FERNANDEZ LECHUGA
00:22:25
00:21:34
INDEPENDIENTE
NO
221
7590
IKER GOROSPE EXPOSITO
00:22:24
00:22:15
INDEPENDIENTE
NO
220
5122
FCO JAVIER BELMONTE MARTINEZ
00:22:24
00:21:14
INDEPENDIENTE
NO
219
8638
JAVIER BORJA AGUILAR
00:22:23
00:21:42
42YPICO VALENCIA C.A.
NO
218
8785
DAVID DESTEUQUE MARTINEZ
00:22:21
00:21:45
MELIANA C.A.
NO
217
7687
JOSE NACHER PEREZ
00:22:21
00:22:05
VELOCIAPTORS DEL DUC
NO
216
8778
MIGUEL ANGEL RUIZ RIUS
00:22:20
00:22:13
CLOCKWORK RUNNING
NO
215
8157
VICENT CHULVI MAÑEZ
00:22:20
00:21:58
POBLATS MARITIMS C.A.
NO
214
7977
MANUEL ANDRES CIFO
00:22:20
00:22:08
INDEPENDIENTE
NO
213
1302
EL MEHDI BOUSSIR
00:22:19
00:21:50
ES POSIBLE C.D.
NO
212
4336
DAVID SAEZ SANCHEZ
00:22:18
00:21:07
RUNNERSWORLD C.D.
NO
211
7814
RUBEN SEGRERA LLORIS
00:22:17
00:22:04
ELS CARAGOLETS
NO
210
5830
LOMAS HERRERO JUAN FRANCISCO
00:22:17
00:21:36
ATLETISME ALBALAT DELS SORELLS
NO
209
556
RUBEN MONTES NOVELLA
00:22:16
00:21:18
INDEPENDIENTE
NO
208
8180
XIMO ORTI MUÑOZ
00:22:16
00:21:53
TORRENT RUNNERS
NO
207
8086
VICENTE LARA BOSCH
00:22:16
00:21:59
CARESPORT.ES
NO
206
6007
MANUEL AIBAR LARA
00:22:14
00:21:33
INDEPENDIENTE
NO
205
8572
QUICO ZAMIT FERNADEZ
00:22:12
00:21:34
POBLATS MARITIMS C.A.
NO
204
3766
CARLES SANCHO MARTINEZ
00:22:12
00:22:02
BURJARUNNERS
NO
203
7829
SALVADOR SANCHIS ORTEGA
00:22:11
00:22:04
CARESPORT.ES
NO
202
7464
RAMON VALBUENA IBIZA
00:22:11
00:21:53
REDOLAT TEAM
NO
201
8212
LUIS MARTINEZ MOLINER
00:22:10
00:21:36
MURCIÉLAGOS C.A.
NO
200
6198
JOSE ANGEL DIEZ ARES
00:22:07
00:21:14
LO QUE VA DAVANT VA DAVANT
NO
199
8838
JOSE ANDRES ANTON
00:22:06
00:21:28
CLUB ATLÉTICO GACELAS
NO
198
8092
ALEJANDRO GARCIA SERRANO
00:22:05
00:21:55
ROMPIENDO LÍMITES
NO
197
5392
SERGIO LAGUATDA JULIAN
00:22:05
00:21:13
INDEPENDIENTE
NO
196
4884
JAIME ALCARAZ PEREZ
00:22:05
00:22:05
INDEPENDIENTE
NO
195
6488
JOSE EMILIO TEBAR CLARAMUNT
00:22:04
00:21:26
INDEPENDIENTE
NO
194
8637
FRANCISCO JOSE PEREZ CARRASCO
00:22:03
00:21:43
EL ULTIMO PAGA
NO
193
7289
ALEJANDRO MATEO BLAY
00:22:03
00:21:57
REDOLAT TEAM
NO
192
8679
ANDRES GREGORI TORRES
00:22:02
00:21:29
INDEPENDIENTE
NO
191
8345
FRANCISCO JOSE ALOS SANTAMARIA
00:22:02
00:21:41
INDEPENDIENTE
NO
190
8449
MANUEL JUSTE MARTI
00:22:00
00:21:32
INDEPENDIENTE
NO
189
8423
ANGEL TOLEDO ORDOÑEZ
00:21:59
00:21:31
MASSAMAGRELL C.A.
NO
188
7910
JOSE SOLER FORES
00:21:58
00:21:39
RUNNERS OF THE HORTA
NO
187
6373
RAUL ALAPONT ALACREU
00:21:58
00:21:04
INDEPENDIENTE
NO
186
7531
JOSE CARRION PERIS
00:21:57
00:21:44
PAS A PAS - LA CAÑADA
NO
185
7477
RAUL ALFONSO SOLER
00:21:56
00:21:42
PRONADORES C.D.
NO
184
4466
EDUARDO PINAZO DE LA CRUZ
00:21:56
00:21:07
AAA3D
NO
183
8306
JOSE LUIS BERLANGA GONZALEZ
00:21:55
00:21:36
INDEPENDIENTE
NO
182
7727
RUBEN MONTERO TELLO
00:21:53
00:21:41
SOM PASSATGE
NO
181
7606
AURELIO GALAN SANCHIS
00:21:53
00:21:40
TRT MELIANA
NO
180
7537
ALBERTO RUBIO COLLADO
00:21:53
00:21:38
TITAGUAS RUNNERS
NO
179
8563
JUAN MIGUEL HIDALGO BARONA
00:21:51
00:21:14
POBLA DE VALLBONA C.A.
NO
178
8256
CARLOS NIÑEROLA GOMEZ
00:21:51
00:21:27
BURJARUNNERS
NO
177
7603
FERNANDO JOSE MARTINEZ DIAZ
00:21:50
00:21:37
TRT MELIANA
NO
176
7549
ELIAS VERDEJO NAVARRO
00:21:50
00:21:33
AMATEURS SPORTS
NO
175
6757
ALEJANDRO SANOGUERA TORRES
00:21:49
00:21:10
INDEPENDIENTE
NO
174
7695
LUIS EMILIO PARRA SAIZ
00:21:48
00:21:35
INDEPENDIENTE
NO
173
7653
ADRIAN CORRECHER ALCOCER
00:21:48
00:21:37
INDEPENDIENTE
NO
172
6643
JORGE FAJARDO MERCADO
00:21:48
00:20:08
DURISTORARIS
NO
171
9250
LEOPOLDO NAVARRO BES
00:21:47
00:21:04
INDEPENDIENTE
NO
170
7559
XIMO EGEA BELDA
00:21:41
00:21:35
INDEPENDIENTE
NO
169
7502
OLIVER GAITAN LARRUBIA
00:21:40
00:21:30
CORRECANSINOS
NO
168
8395
ELOY HERRERO DE LORO
00:21:39
00:21:00
IMPORTACO RUNNER
NO
167
7669
JAIME REAL LOPEZ
00:21:38
00:21:21
ROMPIENDO LÍMITES
NO
166
9193
ALBERTO NAVARRO ECED
00:21:37
00:21:32
INDEPENDIENTE
NO
165
7700
JORGE GARCIA TORRES
00:21:37
00:21:20
MASSAMAGRELL C.A.
NO
164
7563
CESAR MONGE GARCIA
00:21:31
00:21:14
RECORD SPORT PAIPORTA
NO
163
8400
CARLOS FERNANDEZ RODRIGUEZ
00:21:30
00:21:22
ATLETISMO VILLAR
NO
162
7624
DANIEL JOSE GIMENEZ FERRERO
00:21:30
00:21:18
CORRECAMINOS S.D.
NO
161
4807
JOSE ANTONIO SOLA LIZASO
00:21:29
00:20:44
CORRECAMINOS S.D.
NO
160
7320
IONUT MIHAI VINTILA
00:21:28
00:21:28
REDOLAT TEAM
NO
159
7811
FCO JOSE SAHUQUILLO GARCIA
00:21:27
00:21:18
INDEPENDIENTE
NO
158
8331
CARLES ALAPONT FONFRIA
00:21:26
00:21:04
CLOCKWORK RUNNING
NO
157
8031
SAMUEL ALARCON ROSELLO
00:21:26
00:21:10
VIA AUGUSTA C.A.
NO
156
8026
CARLOS GRIMA RIETA
00:21:26
00:21:09
REDOLAT TEAM
NO
155
7463
JUAN BURRIEL FERRANDO
00:21:26
00:21:11
REDOLAT TEAM
NO
154
7554
JOAN ALBERT MAGRANER GAMON
00:21:25
00:21:13
MURCIÉLAGOS C.A.
NO
153
7976
JOSE MIGUEL YEPES LOPEZ
00:21:24
00:21:13
AL TROTE CLUB
NO
152
7161
RACHID BOUCHTAOUI
00:21:24
00:21:24
INDEPENDIENTE
NO
<< Anterior
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
Siguiente >>